Доброго вечір, шановні малинчани!

Сьогодні ми надаємо вам інфографіку захворювань дорослого та дитячого населення за цей робочий тиждень ( див. фото 2, 3).

Нарада, де всі лікарі детально прозвітували про осіб, що перебувають на самоізоляції та карантині, а також поінформували про стан їх здоров`я, відбулася нині.

Під наглядом педіатра перебуває дитина із коронавірусною інфекцією вже п’яту добу. Почувається вона добре, температура в нормі.
Також, сьогодні відбулася селекторна онлайн нарада із УОЗ Житомирської облдержадміністрації, де ще раз було озвучено головним епідеміологом управління поняття “тісний контакт”, що призводить до коронавірусної інфекції: це коли відстань між особами менше 1,5 метра та спілкування між ними відбувається більше 15 хвилин, і при цьому вони перебувають без засобів індивідуального захисту. Якщо дотримуватись даних заходів, то ризик захворіти не такий вже і високий.

Для прикладу.
В одному із торгівельних закладів Малина продавці, що використовували рукавички та маски, дотримувались дистанції, залишились здоровими. А дві особи, що приходили у магазин без засобів індивідуального захисту – захворіли.
Тож пам’ятаймо, що залишатись удома, мити руки, тримати дистанцію, використовувати засоби індивідуального захисту – це запорука вашого здоров`я і здоров`я ваших рідних!

Будьте дисципліновані та бережіть одне одного!
І будьте здорові!
36,6 вам!
#StopКоронавірус