Доброго вечора вам, шановні малинчани!

Медичні працівники нашого закладу разом із нацгвардійцями та поліцейськими із 8-ї години ранку знову заступили на цілодове чергування сьогодні.

Тепер коротка інформація щодо ситуації з COVID-19 на Малинщині
Станом на 11 квітня у Малин та район із-за кордону повернулося 66 чоловік. У 51 особи термін карантину вже закінчився.
На короновірусну інфекцію у Малині хворіє 21 особа
(+ 9 за добу). Серед них – два сімейних лікаря нашого центру. Це саме ті лікарі, що були у прямому контакті із пацієнтами, які захворіли на COVID-19, але при зверненні до лікаря приховали факт свого перебування за кордоном.
13 із них мають легку форму захворювання та лікуються вдома. Під наглядом сімейних лікарів та педіатрів нашого закладу на амбулаторному лікуванні перебуває 9-ро пацієнтів. Ще 4 особи знаходиться під наглядом сімейних лікарів приватних закладів.
Також, під наглядом наших сімейних лікарів та педіатрів перебуває 62 особи, що перебували у контакті із тими малинчанами, що вже хворіють, або перебували у контакті із особами, що знаходяться нині у самоїзоляції.

І на завершення – про приємне.
На ім’я головного лікаря нашого центру надійшла подяка .Текст подяки дослівно:
“Висловлюємо щиру подяку лікарю Захарчук Альоні Миколаївні!
Дякуємо за Вашу нелегку роботу, за постійний спокій, який Ви вселяєте нам, своїм пацієнтам та професійну висококваліфіковану допомогу! Хочемо побажати терпіння, наснаги у роботі, розуміння від пацієнтів та спокою у такий непростий час!
Дякуємо!
Вдячні пацієнти Даша та Віталій.”

Шановні малинчани!

Карантин вніс корективи в життя кожного. Всім нам хочеться скоріше повернутися до звичного життя: гуляти парками, триматися за руки, зустрічатися з друзями та обіймати рідних. Однак, небезпека ще не минула. Пік хвороби попереду, а отже, карантин триває. Нам усім варто піклуватися про себе та тих, кого ми любимо! Це означає, що зараз замість обіймів краще тримайте дистанцію. Частіше мийте руки з милом. Стежте за самопочуттям.

Бережіть себе та своїх близьких.
Будьте здорові!

#StopКоронавірус