Доброго вечора, шановні малинчани!
До вашої уваги інформація щодо захворювання серед дорослих та дітей за сьогодні, 14 квітня.
До сімейних лікарів за медичною допомогою звернувся 30 пацієнтів. Діагноз ГРВІ встановлено 4-ом хворим; діагоноз пневмонія – 0, госпіталізація – 0.
7 дорослих осіб із підтвердженою коронавірусною хворобою COVID – 19, що мають легку форму захворювання, лікуються вдома. Стан пацієнтів задовільний.
20 контактних осіб, двоє з яких це медичні сестри нашого центру, теж знаходяться на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів, стан їх задовільний.
Ще 19 прибулих з-за кордону малинчан, також, перебувають на карантині під наглядом сімейних лікарів.
До дитячої поліклініки звернулося 62 дитини: із діагнозом ГРВІ – 12; пневмонія- 0; госпіталізація – 0.
Під наглядом педіатрів перебуває 2 дитини із коронавірусною інфекцією. Одна із них хворіє вже дев’яту добу. Почувається вона добре, температура в нормі.
Ще одина дитина хворіє на COVID-19 з 10.04. Стан її задовільний, температура субфібрильна.
Відсьогодні, сімейні лікарі почали приймати пацієнтів за зміненим графіком. Та все ж, на роботу вийшли майже всі. Виявилося не так просто поставити програми в домашніх умовах. По-перше, не всі лікарі вдома користуються комп’ютерами (багато хто у побуті використовує телефони), а по-друге, програма поставлена на домашній комп’ютер ставить під загрозу конфіденційність інформації (тобто під програму потрібен окремий комп).
АЗПСМ№2 (дитяча консультація) працюватиме і надалі у звичному режимі, оскільки повністю ізольована від поліклініки.
Основний фронт був сьогодні на блокпостах, де до лікарів та медсестер нашого закладу долучилися ще й медичні працівники закладів освіти.
Найбільшою проблемою нині став холод. Медичні працівники ( хоч і одягненні по-зимовому), та поліцейські добряче замерзнувши, зігривалися рухами. А от китайські термометри відмовлялися працювати через охолодження. Тому їх часто зігрівали теплом власного тіла.
До-речі, наші сусіди із Коростеня відмовилися від чергування на блокпостах. Вони посилили патрулювання вулиць та контролюють перебування на самоізоляції осіб, що прибули з-за кордону та тих, що були у контакті із хворими на коронавірус. Можливо, такі дії є більш доцільними?
Між іншим, методу конролювання вулиць та тих, хто перебуває на каранині, надають перевагу у більшості міст Житомирщини і України. Коростеньці не перші, хто відмовився від чергування на блокпостах.
На світлинах: чергові на блокпостах сьогодні, замерзлі, але налаштовані героїчно, як на передовій.