Добрий вечір, шановні малинчани!

У Житомирській області протягом доби підтверджено 549 нових випадків захворювання на COVID-19.

Станом на 09:00 16 листопада 2020 року у Житомирській області виявлено 9981  активних хворих на COVID-19.

На жаль, за минулу добу, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою померло одинадцять жителів області, серед один малинчан.

Співчуваємо рідним та близьким…

З початку року в Малині та районі всього підтверджено 650 випадків захворювання на COVID-19, з них одужали 303 особи, 18 людей померло.

Загалом активних хворих на COVID-19 у Малині 329 осіб.

Сьогодні отримано 128   позитивних ПЛР результатів, з них: 111  у мешканців міста та 17 у  жителів району та 101 негативний.

Нині, на амбулаторному лікуванні у нашому центрі з діагнозом COVID-19 перебуває 162 пацієнти (серед них 2 дітей). Стан здоров’я їх задовільний.

Також, під наглядом лікарів нашого центру перебуває 248 особи, що мали контакт із хворими на коронавірус (серед них 172 під наглядом сімейних лікарів та 76 під наглядом педіатрів). Стан здоров’я їх задовільний.

Шановні малинчани!

Будь-ласка: уважно ставтеся до свого стану.

За перших симптомів ГРВІ у себе чи близьких НЕ біжіть до лікарні чи клініки – адже Ви можете становити загрозу для оточуючих, для багатьох – навіть смертельну.

Просто дзвоніть своєму сімейному лікарю або педіатру.

Вони мають затверджені протоколи, знають, що робити, і спрямують Вас на тести та до лікування, адекватного Вашому стану.

І наша щоденна мантра:

• мийте руки,
• одягайте маски,
• тримайте дистанцію,
• піклуйтеся про себе та близьких.

Будьте здорові!

#StopКоронавірус