Добрий вечір, шановні малинчани!

У Житомирській області протягом доби підтверджено 569 нових випадків захворювання на COVID-19.

Станом на 09:00 20 листопада 2020 року у Житомирській області виявлено 10504  активних хворих на COVID-19. За добу одужало 511 чоловік.

На жаль, за минулу добу, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою померло 9 жителів області, серед них троє малинчан.

Співчуваємо рідним та близьким…

З початку року в Малині та районі всього підтверджено 755 випадків захворювання на COVID-19, з них одужало 415 осіб, 21 людина померла.

Загалом активних хворих на COVID-19 у Малині 319 осіб‼

Сьогодні отримано 22   позитивні ПЛР результати, з них: 19  у мешканців міста і 2 у  жителів району та 25 негативних.

Нині, на амбулаторному лікуванні у нашому центрі з діагнозом COVID-19 перебуває 164 пацієнти (серед них 2 дітей, одна із них 2019 року народження)‼ Стан здоров’я їх задовільний.

Також, під наглядом лікарів нашого центру перебуває 301 особа ‼ що мали контакт із хворими на коронавірус (серед них 206 під наглядом сімейних лікарів та 95 під наглядом педіатрів). Стан здоров’я їх задовільний.

Шановні малинчани!

Будь-ласка: уважно ставтеся до свого стану.

За перших симптомів ГРВІ у себе чи близьких НЕ біжіть до лікарні чи клініки – адже Ви можете становити загрозу для оточуючих, для багатьох – навіть смертельну.

Просто дзвоніть своєму сімейному лікарю або педіатру.

Вони мають затверджені протоколи, знають, що робити, і спрямують Вас на тести та до лікування, адекватного Вашому стану.

І наша щоденна мантра:

• мийте руки,
• одягайте маски,
• тримайте дистанцію,
• піклуйтеся про себе та близьких.

Будьте здорові!

#StopКоронавірус