Добрий вечір, шановні малинчани!

У Житомирській області протягом доби підтверджено 813 нових випадків захворювання на COVID-19.

Станом на 09:00 20 листопада 2020 року у Житомирській області виявлено 11626  активних хворих на COVID-19. За добу одужало 72 чоловік.

На жаль, за минулу добу, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою померло 11 жителів області.

Співчуваємо рідним та близьким…

З початку року в Малині та районі всього підтверджено 799 випадків захворювання на COVID-19, з них одужало 415 осіб, 21 людина померла.

Загалом активних хворих на COVID-19 у Малині 363 особи‼

Сьогодні отримано 18   позитивних ПЛР результатів, з них: 17 у мешканців міста і 1 у  жителя району та 25 негативних.

Нині, на амбулаторному лікуванні у нашому центрі з діагнозом COVID-19 перебуває 154 пацієнти (серед них 2 дітей, одна із них 2019 року народження)‼ Стан здоров’я їх задовільний.

Також, під наглядом лікарів нашого центру перебуває 281 особа ‼ що мали контакт із хворими на коронавірус (серед них 187 під наглядом сімейних лікарів та 94 під наглядом педіатрів). Стан здоров’я їх задовільний.

МАСКУ ПОТРІБНО НОСИТИ !!!

Розуміємо, у масці важко дихати.
Але це рятує життя.
Будьмо супергероїчними!

Чому потрібно носити маску?

Все просто:

  •  Коли ти без маски і заражена людина без маски, між тобою та вірусом є тільки випадковість. Куди дме вітер, куди дихає заражена людина, наскільки вона заразна, наскільки інтенсивно дихає, чи чхне зараз в твою сторону, чи ні. Все це ти не можеш контролювати.
  •  Коли ти в масці, а людина-носій вірусу – без, ти маєш певний ступінь захисту, якийсь контроль над ситуацією. Маска зупинить частину вірусу, залишок може й не причепитись до тебе – і ти маєш шанс оминути небезпеку.
  •  Коли в масці і ти, і заражена людина, – твої шанси оминути хворобу найвищі: з маски зараженої людини виривається незначна частина “заразних бризок”, і якщо вона долітає до тебе – то за величезної вірогідності твоєї маски достатньо, щоб її зупинити.
  • Коли ви ще й на відстані 1,5-2 м, вважай, ти в безпеці.

А от коли твоя маска або маска іншої людини лише на роті – це все одно що зовсім без масок. Так само не має захисних властивостей і маска, яку носили довше 2-3 годин, так що вона стала волога.

Або коли ви не прали свої маски тижнями, хапали брудними руками, носили просто в кишені чи на дні сумки.

А тепер уяви, що ти маєш вірус і просто ще не знаєш про це. І ходячи без маски, наражаєш на небезпеку (навіть смертельну) кожну зустрічну людину.
Тому супергероїчно для тебе і для всіх – носити маски, коли ми серед людей, одягати їх на рот і на ніс, хоч як би тяжко не було, тримати за можливості відстань від інших, регулярно прати тканинні маски та тримати їх в чистоті. І руки! Руки теж тримати – в чистоті та подалі від обличчя. От і все супергеройство.

Маски, маски, маски, маски.

Просто носи їх, будь-ласка!😷😷😷

#StopКоронавірус