Добрий вечір, шановні малинчани!

У Житомирській області протягом доби підтверджено 211 нових випадків захворювання на COVID-19.

Станом на 09:00 25 листопада 2020 року у Житомирській області виявлено 10463  активних хворих на COVID-19. За добу одужало 776 чоловік.

На жаль, за минулу добу, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою померло 11 жителів області, серед них 61-річна малинчанка.

Співчуваємо рідним та близьким…

З початку року в Малині та районі всього підтверджено 801 випадок захворювання на COVID-19, з них одужало 514 осіб, 22 людини померли.

Загалом активних хворих на COVID-19 у Малині 265 осіб‼

Сьогодні отримано 35   позитивних ПЛР результатів, з них: 31 у мешканців міста і 4 у  жителя району та 55 негативних.

Нині, на амбулаторному лікуванні у нашому центрі з діагнозом COVID-19 перебуває 164 пацієнти (серед них 2 дітей)‼ Стан здоров’я їх задовільний.

Також, під наглядом лікарів нашого центру перебуває 288 осіба ‼ що мали контакт із хворими на коронавірус (серед них 191 під наглядом сімейних лікарів та 97 під наглядом педіатрів). Стан здоров’я їх задовільний.

Шановні малинчани!

Будь-ласка: уважно ставтеся до свого стану.
За перших симптомів ГРВІ у себе чи близьких НЕ біжіть до лікарні чи клініки – адже Ви можете становити загрозу для оточуючих, для багатьох – навіть смертельну.
Просто дзвоніть своєму сімейному лікарю або педіатру.
Вони мають затверджені протоколи, знають, що робити, і спрямують Вас на тести та до лікування, адекватного Вашому стану.

І наша щоденна мантра:

• мийте руки,
• одягайте маски,
• тримайте дистанцію,
• піклуйтеся про себе та близьких.

Будьте здорові!

#StopКоронавірус