Доброго вечора, шановні малинчани!

До вашої уваги інформація щодо захворювання серед дорослих та дітей за сьогодні, 27 квітня.
До сімейних лікарів за медичною допомогою звернулося 39 пацієнтів. Діагноз ГРВІ – 5; діагоноз пневмонія – 0; госпіталізація – 0.
До дитячої поліклініки звернулося 84 дітей: із діагнозом ГРВІ – 18; пневмонія- 0; госпіталізація – 0.
Під наглядом педіатрів перебуває 2 дитини із коронавірусною інфекцією. Почуваються вони добре, температура в нормі.
13 дорослих осіб із підтвердженою коронавірусною інфекцією, що мають легку форму захворювання, лікуються вдома. Стан пацієнтів задовільний.
10 осіб, що повернулися з-за кордону, перебувають на самоізоляції.
17 контактних осіб знаходяться під наглядом сімейних лікарів. Стан їх задовільний.

На виконання Постанови Головного Державного санітарного лікаря України №13 від 22.04.2020 року «Про організацію заходів з імунізації в умовах пандемії коронавірусної хвороби (COVID-19)» та зважаючи на зниження гострих інфекційних захворювань серед дитячого населення, головним лікарем нашого закладу Олександром Андрійцевим підписаний Наказ “Про організацію заходів з імунізації в умовах пандемії
(COVID-19) у Малині та Малинському районі 27.04.2020 року.

Перш ніж писати на нашу адресу негативні відгуки з цього приводу, будь ласка, дочитайте до кінця.
Ситуація на перший погляд парадоксальна, але як не дивно, умови для щеплення нині оптимальні. Захворюваність на ГРВІ значно знизилась, діти перебувають у домашніх умовах, а наш центр підготовлений організаційно, (є можливість зробити вакцинацію дитині, при цьому, не контактуючи з іншими пацієнтами) і матерільно до проведення щеплень.

Ознайомтесь із маршрутом пересування пацієнтів АЗПСМ№2,

графіком проведення щеплень

графіком роботи кабінету щеплень

інформацією щодо захворюваності на грип та ГРВІ (28.02.-24.04.2020)

Хто зрозуміє вигоду за даних обставин – той захистить своїх дітей і сприятиме створенню міцного колективного імунітету, як мінімум у місті та районі.

Що це означає?

Якщо більше 95% дітей буде вакциновано, то у Малині та районі випадків, наприклад кору чи інших інфекційних захворювань, може не бути взагалі!
Всесвітня організація охорони здоров’я, також зауважує, що карантин не скасовує планової вакцинації, зокрема від кору, краснухи, поліомієліту, дифтерії, кашлюку та правця.

Сьогодні медичні сестри нашого центру провели ще одне практичне навчання по застосуванню засобів індивідуального захисту. Вони досить серйозно відносяться до навчання, оскільки однією із причин зараження коронавірусною інфекцією медичних працівників є неправильне одягання ЗІЗ.

“До речі, різні країни мають свої методи одягання засобів індивідуального захисту. Тож потрібно обрати той, який би максимально захищав медичного працівника, і при цьому, працювати у костюмі було зручно, – розповіла головна медична сестра Валентина Парфіненко.

Шановні малинчани!

Вулиці стали не такими безлюдними. Ніби загроза вже минула, ніби вже безпечно.
Але наша втома від карантину не означає, що небезпека минула. Стрімке поширення хвороби триває.
Стежте за самопочуттям. Дотримуйтесь соціальної дистанції. Тільки від відповідальності кожного з нас залежить, наскільки швидко закінчиться карантин.

І наша щоденна мантра:

  • мийте руки,
  • тримайте дистанцію,
  • піклуйтеся про близьких,
  • залишайтеся вдома.

Будьте здорові!!!

#StopКоронавірус