Добрий вечір, шановні малинчани!

У Житомирській області протягом доби підтверджено 471 новий випадок захворювання на COVID-19.

Станом на 09:00 29 жовтня 2020 року у Житомирській області виявлено 7344  активних хворих на COVID-19.

З початку року в Малині та районі всього підтверджено 433 випадки захворювання на COVID-19 , з них одужали 217 осіб, 12 людей померло.
На жаль,  впродовж 2 листопада, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою померло шість жителів області.
На жаль, сьогодні померло двоє малинчан.
Співчуваємо рідним та близьким…

Результати ПЛР аналізів сьогодні до нас не надходили.

Загалом активних хворих на COVID-19 у Малині 206 осіб.

За минулу добу одужало 37 малинчан.

Нині, на амбулаторному лікуванні у нашому центрі з діагнозом COVID-19 перебуває 90 пацієнтів (серед них одна дитина). Стан здоров’я їх задовільний.

Також, під наглядом лікарів нашого центру перебуває 186 осіб, що мали контакт із хворими на коронавірус (серед них 134 під наглядом сімейних лікарів та 52 під наглядом педіатрів. Стан здоров’я їх задовільний.

На жаль, ситуація із коронавірусом погіршується як в Україні, так і у нашому місті.

Ми вже повідомляли про фізичну неможливість лікарів відповідати на всі телефонні дзвінки пацієнтів. Підтвердженням цього є інформація міністра Максима Степанова, в якій він повідомляє контактний телефон 0-800-60-20-19 по якому будуть надавати консультації цілодобово 150 операторів тим пацієнтам, що не змогли додзвонитися до свого лікаря.
І в цьому є необхідність.

Вчорашній день (понеділок) для лікарів, пацієнтів та медичного персоналу видався дійсно «чорним».

З минулого тижня ми відкрили ще один ізолятор і додали ще одного чергового лікаря. Але наплив пацієнтів був таким, що працювати в ізоляторах (та ще й приймати у кабінетах) довелося цілий день.

Ми приносимо вибачення пацієнтам за такі незручності, але ми, на жаль, обмежені у виборі приміщень, так як перебуваємо у оренді, і всі кабінети, які видані нам у користування вже експлуатуються. Ми звернулися із пропозиціями до орендодавця та до міської комісії із питань ТЕБ (техногенно-екологічної безпеки) та НС (надзвичайної ситуації) із пропозиціями і очікуємо не тільки відповіді, а вирішення питання по суті.

І ще один висновок можна зробити із вчорашнього понеділка.
Близько 40% пацієнтів могли вирішити свої проблеми шляхом віддаленого доступу зі своїми лікарями. А прийшовши на прийом у поліклініку, вони сприяли створенню великого скупчення і самі наражалися на небезпеку, якої можна було уникнути.

Шановні малинчани!
Бережіть себе і своїх лікарів!!!

І наша щоденна мантра:

• мийте руки,
• одягайте маски,
• тримайте дистанцію,
• піклуйтеся про себе та близьких.

Будьте здорові!

#StopКоронавірус