Доброго вечора, шановні малинчани!

До вашої уваги інформація щодо захворювання серед дорослих та дітей за сьогодні, 8 квітня.

До сімейних лікарів за медичною допомогою звернулося 125 пацієнтів. Діагноз ГРВІ встановлено 8-и хворим; діагоноз пневмонія – 0, госпіталізаіця – 0.

До дитячої поліклініки звернулося 88 дітей: із діагнозом ГРВІ – 20; пневмонія- 0; госпіталізація – 0.

Досить бурхливо обговорювали нині лікарі та медичні сестри нашого центру участь медпрацівників у роботі блокпостів, які облаштують із 10 квітня (вони працюватимуть із 8.00 до 22.00) на 6 в’їздах у місто зі сторони Щербатівки, Пиріжок, Малинівки, Городища, Ворсівки та “Банкнотки” . Медики проводитимуть моніторинг стану здоров’я подорожуючих шляхом безконтактного вимірювання температури.
У зв’язку з тим, що медичні працівники будуть задіяні у роботі цих пунктів, то можливі зміни у графіку прийому лікарів ( про що ми повідомимо пізніше).

На жаль, одиного із сімейних лікарів поліклініки ми змушені були відправити у самоізоляцію, оскільки вона, у засобах індивідуального захисту для оглядання пацієнта без підозри на COVID-19 у кабінеті ізоляції на першому поверсі поліклініки, консультувала пацієнтку із температурою 37,2 ( температура трималась протягом 5-и днів). Про контакт із особою, що недавно повернулася із-за кордону, хвора лікаря не повідомила.

Ми навмисне опускаємо деталі, щоб не загострювати ситуацію, але у вівторок цю хвору було госпіталізовано і у неї підтвердився діагноз – COVID-19. Тож, лікарку вимушено відправили у самоізоляцію, а її колеги із тривогою очікують, що буде далі.

Тому, ще раз звертаємось до вас, шановні!!!
Люди!!! Ми ж вам віримо!!! Майте совість!!! Не брешіть!!!
МИ заради ВАС приходимо на роботу,
хочемо ВАМ допомогти!!!
Повідомляйте своєму сімейному лікарю та педіатру всю достовірну інформацію!
Просимо, прислухатесь до нас!
Давайте берегти один одного і будьте здорові!!!