До присутніх у залі медиків звернулася лікар-експерт благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» Наталія Наконечна. Вона повідомила, що в цьому році минає 20 років з часу створення данної організації.

Наталя Адамівна нагадала, що ліками та виробами медичного призначення ЛК забезпечує своїх пацієнтів згідно з затвердженими Міністерством охорони здоров’я України уніфікованими протоколами надання медичної допомоги.

Одним із напрямків нашої роботи наразі -зауважила Наталія Адамівна, – є роз’яснення населенню необхідності подальшої діяльності Лікарняної каси у зв’язку з провадженням медичної реформи. Адже сьогодні очевидно, що держава ще певний час не зможе повністю забезпечити безоплатне надання всіх медичних послуг та лікарських засобів для своїх громадян. Тобто, без додаткового фінансування та залучення позабюджетних коштів (а ми говоримо саме про діяльність у цьому плані БО «Лікарняна каса Житомирської області») підвищити рівень медикаментозного забезпечення пацієнта неможливо». Благодійність і солідарність залишаються! Без них – поки що – ніяк!

Далі, прослухали звіт завідуючих амбулаторій. Мова йшла про стан надання медичної допомоги структурними підрозділами КНП “МЦПМСД” ММР.

Затим, головний лікар нашого центру Олександр Андійцев поінформував присутніх про тактику медичних працівників первинної ланки при підозрі на коронавірус.

Галина Мазурок, сімейний лікар, розповіла присутнім про участь у тренінгу-практикумі “Академія сімейного лікаря”. “Мета даного тренінгу була спрямована на реалізацію можливостей лікарів отримати поглиблені знання з діагностики та лікування захворювань, патологічних, кардіологічних, ревтологічних та неврологічних станів”, – доповіла вона.

Олександр Андрійцев, головний лікар нашого центру, детально розповів про участь у VIII Всеукраїнському Конгресі “Профілактика. Антиейджинг. Україна” та представив презентацію колегам.

На світлинах: під час виробничої наради 11.03.2020 року.