Участь у ній приймали Олександр Андрійцев, головний лікар, Олена Раєць, заступник головного лікаря з МОН та ЕТН, лікарі та медичні сестри центру, Михайло Левковець, голова районної ради та Ірина Романішена, журналіст газети “Малинські новини”.

До присутніх із вступним словом звернувся головний лікар Олександр Андрійцев. Він ознайомив присутніх з планом медичної ради, а затим, розповів про роботу КНП у 2019 році.
Більш детально Олександр Миколайович зупинився на коштах використаних на виплату заробітної плати, проведення ремонтних робіт, придбання медичного обладнання. Також головний лікар розповів про впровадженням в ЦПМСД якісних показників та про затвердження переліку платних послуг та пропозиції про розширення платних послуг завдяки реабілітації.

Економіст Лілія Нестеренко розповіла про виконання фінансового плану 2019р.

Олена Раєць, заступник головного лікаря з МОН та ЕТН, представила презентації:
– “Стан укладання декларації по КНП «МЦПМСД»ММР станом на 08.02.2020 р.”, «Аналіз основних показників роботи за 2019р.» та “Захворюваність на туберкульоз”.

Тетяна Яцюк, сімейний лікар АЗПСМ №1, представила презентацію на тему: «Аналіз онкозахворюваності за 2019р».

Тетяна Ковалінська, завідуюча АЗПСМ №2, розповіла про стан надання допомоги дитячому населенню та виконання плану профілактичних щеплень.

Також ,Тетяна Василівна розповіла про випадок, який мав місце 11.02. 2020р. Він пов’язаний із наданням допомоги 8 -ми місячній дитині, яка була виявлена в холодній хаті, без одягу, з ознаками переохолодження, в зв’язку з чим було прийнято рішення про її госпіталізацію, (так як матері дома не було,а співмешканець спав одягнений в ліжку в стані глибокого сп’яніння).
В результаті лікарі-педіатри, які надали допомогу немовляті, були звинувачені службою у справах дітей у викраденні дитини та погрозою звернення до прокуратури.
Всі присутні медпрацівники визнали дії лікарів-педіатрів правомірними та засудили упереджене ставлення служби у справах дітей, яка на думку присутніх, сама незадовільно виконує свої функції, в підтвердження чого приведено ряд прикладів.

Михайло Левковець, голова районної ради, подякував колективу КНП “МЦПМСД” ММР за роботу.
Він зауважив, що багато питань у медичній галузі залишаються відкритими і районна рада завжди допомагатиме у їх вирішенні.

На завершення, Олександр Андрійцев, головний лікар КНП «МЦПМСД»ММР, подякував присутнім за підтримку та допомогу та ознайомив з проектом рішення медичної ради.

На світлинах: під час проведення медичної ради 12 лютого 2020 року.