Насамперед, прослухали звіт завідуючих амбулаторій. Мова йшла про стан надання медичної допомоги структурними підрозділами КНП “МЦПМСД” ММР.

Затим, головний лікар нашого центру, поінформував присутніх про проведення спільного сесійного засідання міської та районної рад за участю народного депутата Андрія Пузійчука, депутатів обласної ради Олега Дзюбенка та Сергія Диняка. Причиною зібрання стало невключення Малинської лікарні до списку опорних у Житомирській області.

Олександр Миколайович виступаючи на сесії, висловив своє занепокоєння даною проблемою. Зокрема, в разі ліквідації надання цілодобової ургентної невідкладної допомоги в районі, ці функції в значній мірі доведеться виконувати працівникам центру ПМСД, який немає для цього ні персоналу, ні технічних умов, що в свою чергу незадовільно вплине на якість надання медичної допомоги, як дорослому, а особливо дитячому населенню, – зауважив він.
Також, Олесандр Миколайович підмітив, що МОЗ України планує значно скоротити ліжкомісця у протитуберкульозних диспансерах. Ці функції, в значній мірі, також доведеться виконувати нам, а ми для цього немаємо а ні технічних можливостей, а ні персоналу.
Дивує думка тих малинчан,- продовжив Олександр Миколайович, – які вважають, що лікуватися у Коростеньській лікарні буде зручно, адже до Коростеня недалеко. Але не потрібно забувати, що саме подолання цієї відстані у екстрених випадках, коли на порятунок життя людини залишаються лічені хвилини, може стати фатальним.

Далі, Олександр Миколайович, підняв питання про необхідність звернення до ОДА по питанню добудови Нововоробївської амбулаторії.
Олександр Миколайович, після завершення виробничої наради, звернувся до Інни Вікторівни Хоменко, директорки департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації, яка запевнила нашого керівника у тому, що зараз проводиться аудит незавершених будівництв області і проводиться пошук добросовісних підрядників. Кошти на завершення будівництва є і з 1 березня роботи розпочнуться. “До кінця року будівництво буде завершено,” -стверджує директорка департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації Інна Хоменко.

Далі, до присутніх звернулася Олена Раєць. заступник головного лікаря з МОН та ЕТН.

Зокрема, Олена Миколаївна акцентувала увагу лікарів на недостатню кількість проведення цитологічних обстежень у жінок.
Головний лікар запропонував включити цей показник до критеріїв оцінки якості роботи лікарів ( засідання робочої групи заплановано на 20 лютого).

Марина Грищенко, інженер-програмист ІАК, поінформувала присутніх про недоліки, які допускаються при електронному введенні документації. Було вирішено провести вебінар з МІС «МедЕйр», розібрати і вивчити правильність ведення електронних медичних карток, статистичних талонів, направлень та лікарняних листів.

Оксана Коваленко, завідуюча АЗПСМ смт Гранітне, сімейний лікар, представила презентацію “Ревматоїдний артрит”.

І, а заверншення наради, традиційні вітання.
Із днем народження привітали завідуючого АЗПСМ
с. Головки Луцика В. С., завідуючу АЗПСМ смт Гранітне Коваленко О.Є. та заступника головного лікаря з МОН та ЕТН Раєць О.М.

На світлинах: під час виробничої наради 19 лютого 2020 року.