22 січня відбулася колегія Малинської РДА, на якій був присутній головний лікар нашого ценру Олександр Андрійцев.
Він подякував районній раді, депутутському корпусу, РДА, сільським головам, депутатам обласної ради С. В. Диняку та О. М. Дзюбенку, та екс депутату Верховної ради П.В. Дзюблику за допомогу, підтримку та співпрацю у 2019 році.

Олександр Миколайович детально ознайомив присутніх із конкретною допомогою наданною сільськими радами нашому КНП “МЦПМСД” ММР.

Також, головний лікар повідомив присутніх про те, що наш центр придбав гематологічний аналізатор крові і два нових засоби для проведення санітарно-просвітницької роботи ( нові плазмові телевізори).
Далі, Олександр Миколайович, поділився найближчими планами, один з яких це надання невідкладної допомоги бригадним методом ( лікар-медсестра) особам у межах міста і села які уклали декларації.

Також, головний лікар, повідомив про наміри збільшити розмір заробітної плати медичним працівникам сільської місцевості, на що отримана згода власника в особі міського голови Олесія Шостака.

Найгострішою проблемою на сьогодні, – продовжив Олександр Миколайович, – є надання медичної допомоги жителям сіл Луки та Забране, де на днях звільнився медичний працівник і тепер на ФАПі немає жодного медика. Загалом, питання медичних кадрів стоїть гостро. Якщо 4-5 років тому у район прибувало 5 – 6 медичних працівників, то у 2018 році – жодного, а у 2019 році – 1, незважаючи на наші замовлення. І це не дивно, – зауважив Олександр Миколайович,- адже у випускників профільних закладів тепер немає жодних зобов’язань перед державою ( готуємо спеціалістів для роботи за кордоном), – підкреслив він.