4 червня до нашого центру завітав експерт УОЗ ЖОДА за напрямом “Кардіологія”, лікар-кардіолог обласного кардіодиспансерного відділення обласного медичного консультативно-діагностичного центру Галаган В.М.

Володимир Миколайович прочитав лекцію сімейним лікарям на тему “Удосконалення медичної допомоги хворим з гострим коронарним синдромом” та ознайомився із роботою портативного діагностичного телемедичного комплексу Beecardia.
“Такий комплекс є першим на Житомирщині, – відмітив Володимир Миколайович,- але про необхідність придбання їх для кожної АЗПСМ йшлося на засіданні УОЗ ЖОДА. У Полтавській області такий медичний комплекс має кожен сімейний лікар, – продовжив експерт, і проводячи обстеження у сільській місцевості на ФАПі чи АЗПСМ при необхідності за 40 хвилин підтверджує діагноз із більш досвідченим обласним фахівцем або спеціалістами інституту кардіології імені академіка М.Д. Стражеска (призначають і коректують лікування, підтверджують показання до госпіталізації).
Ваш заклад першим на Житомирщині запровадив телемедичні консультації із обласним медичним консультативно-діагностичним центром, – підкреслив Галаган В.М. Плідно працютимемо і надалі, тим паче, що новий медичний комплекс дає смогу робити 12 канальну ЕКГ і відразу кардіограму та інші діагностичні обстеження я маю змогу отримувати “- зазначив Володимир Миколайович.
До речі,телемедичні консультації наш центр проводить ще із 2016 року. Окрім ОМКДЦ лікарі нашого центру налагодили телезв’язок з обласною клінічною лікарнею ім. О.Ф.Гербачевського, клінікою ОХМАТДИТ, Національним інститутом хірургії та трансплантології АМН України ім. О. О.Шалімова НАМН України.