Через воші ледве не вбив.
Така ось неприємна ситуація сталася у Федорівці.
За виконання службових обов’язків фельдшерка Тетяна Отрошенко отримала на свою адресу не тільки погрози, а ще до члена її сімї було застосовано фізичне насилля.
А передісторія така.
Ще на початку навчального року медпрацівник, оглядаючи учнів Федорівського НВК “ДНЗ-ЗНЗ”, в учениці А. виявила воші та гниди. Про це вона повідомила директорку школи та вчительку. Попросила до навчання дівчинку не допускати, допоки батьки не нададуть довідку від лікаря про епідеміологічне оточення.
Батька і тітку дівчинки повідомили. Та замість того, щоб вимити дитині голову, позбавити її від вошей, тітка О. заявила, що дівчинка ходитиме до школи у шапці. А батько прийшов до фельдшерки додому, вів себе неадекватно, залякуючи її фізичною розправою, та заявив, що оглядати дитину Тетяна Станіславівна без його дозволу немає права, при цьому він ногами порозкидав та розтрощив дитячі іграшки, якими грались на подвір’ї діти фельдшерки.
Тим часом, дівчинка А. продовжувала ходити до школи, при цьому ігноруючи права інших дітей.
Через деякий час, до фельдшера, звернулась за допомогою мама учениці того ж класу, де навчалася А. Вона поскаржилася на те, що її дитина із школи принесла воші, і попросила ще раз оглянути дітей.
Результат перевірки був прогнозованим. У А. – воші.
Про це Тетяна Станіславівна знову повідомила вчительку та директорку. А ще тітку А..
Та тітка була напідпитку, реація її була неадекватна, із вуст роздавалась лише нецензурна лайка. Це було у пятницю, 18 жовтня.
“А 20 жовтня, десь близько 21 години, із сльозами на очах розповідає Тетяна Станіславівна,- біля будинку зупинився скутер, роздався дзвінок. Чоловік вийшов подивитися хто до нас приїхав. Почулася сварка. Я вийшла на вулицю і собі. Розлючений В. кричав, щоб його доньку я залишила у спокої, інакше, пригрозив він, ми не доживемо до ранку. Я побачила як розлючений В. сильно вдарив у обличчя мого чоловіка, а потім сів на скутер і поїхав геть. Це було так принизливо і страшно,”- згадує Тетяна Станіславіна.
У лікарні, куди за медичною допомогою звернувся чоловік фельдшерки, йому виставили діагноз “Травма лицьової частини голови”.
За захистом Тетяна Станіславівна звернулася до поліції. На даний час ведеться слідство.
Медичних працівників обурив даний випадок, адже жоден із них незахищений від свавілля ось таких неадекватних пацієнтів.
І ще постає питання, чому після попередження завідуючої ФАПом, дитина без довідки про епідоточення була допущена до навчання у школі?
Далі буде…