Оперативна нарада за участю головного лікаря Андрійцева О.М., заступника головного лікаря Олени Раєць, лікарів АЗПСМ№1 та АЗПСМ№ 2, АЗПСМ с.Нові Вороб’ї, АЗПСМ с.Головки, АЗПСМ с. Малинівка
відбулася 18 вересня.
Під час наради було розглянено поточні робочі питання.
Вперше на оперативці була представлена презентація, яку підготували і провели троє лікарів одночасно.
Тетяна Василівна Ковалінська, зав.АЗПСМ№2, Оксана Віталіївна Лазука,зав. АЗПСМ№1 та Юрій Іванович Коник, зав. АЗПСМ с. Малинівка представили презентацію з актуальних питань педіатрії. 10 вересня вони приймали участь у освітньо-навчальному семінарі, що проходив у м. Житомирі, і саме за матеріалами даного семінару і була підготовенана дана презентація ( яка, до речі, сподобалась присутнім у залі лікарям).
Затим, Олександр Миколайович, головний лікар нашого центру, звернув увагу присутніх на те, що сімейні лікарі повільно укладають декларації. На сьогодні, нашим центром укладено 31979 декларацій. Кожного робочого дня добавляється не більше 3-5. Водночас, НСЗУ деактивує 2-3 декларації щодня. Тож укладання деклацій залишається актуальним питанням для нашого КНП і надалі.
Також, головним лікарем, поставлена вимога щодо збільшення ведення елетронних амбулаторних карток з метою переходу у 2020 році на повний електронний документообіг щодо обліку та звітності.
Головний лікар відзначив Олександра Трохимовича Кошака за якісно проведенні телеконсультації із спеціалістами обласного медичного консультативно-діагностичного центру.
Далі було обговорено заходи КНП у проведенні дня міста.
І, на завершення, традиційне вітання.
З днем народження привітали Людмилу Іванівну Титюк, сімейного лікаря.

На фото: під час оперативки 18.09.2019року.