Оперативна нарада за участю в.о. головного лікаря Андрійцева О.М., заступника головного лікаря Олени Раєць, лікарів АЗПСМ№1 та АЗПСМ№ 2, АЗПСМ с.Нові-Вороб’ї, АЗПСМ с.Головки, АЗПСМ с. Малинівка відбулася 28 серпня.
Під час наради було розглянено поточні робочі питання.
Зокрема, мова йшла про стан надання медичної допомоги структурними підрозділами КНП “МЦПМСД” ММР. Було відмічено, що за поточний період особлива увага приділялася ходу щеплень від кору дитячого населення. У виступах лікарів прозвучала стурбованість тим, що керівники ДНЗ приймають дітей з частковим щепленням ( або відсутніми щепленнями) у колектив, скеровуючи при цьому батьків до педіатрів за довідками, в яких відображаються відмітки про зроблені щеплення (частково) , а не по довідки про дозвіл для відвідування дітьми дошкільних навчальних закладів та шкіл.
Такі дії порушують діюче законодавство і ставлять під загрозу здоров’я і життя інших дітей.
Також відбувся онлайн зв’язок із представником МІС «МедЕйр», який відповів на поставленні запитання лікарів, та повідомив, що систему доповнено карткою “телемедицина”. Відтепер кожен сімейний лікар може консультувати пацієнта у будь-якому медичному закладі.
На фото: під час оперативки 03.09.2019р.