Сьогодні, у Міжнанародний день захисту дітей, підведено підсумки та проведено нагородження учасників, призерів та переможців конкурсу дитячого малюнку “Супергерої сучасності”.
25 юних талантів прийняли участь у конкурсі та представили на розгляд 36 малюнків.
Нагородження відбувалося у актовій залі Малинського Центру дитячої та юнацької творчості, з дотриманням умов санепідрежиму.
Щиро привітали юних талантів із Міжнародним днем захисту дітей міський голова Олексій Шостак, головний лікар КНП “МЦПМСД” ММР Олександр Андрійцев та голова незалежної профспілки медичних працівників Малинського району Галина Левичева, директор ЦДЮТ Алла Буділовська..
Затим, Олександр Миколайович подякував юним художникам за гарні, змістовні роботи від імені медичних працівників нашого центру і вручив Подяку учасникам конкурсу та нагороди трьом переможцям конкурсу.
Ними стали:
Гудімова Владіслава, у віковій групі від 5-ти до 8-ми років (фото 1,5, 6);
Олександрук Вікторія, у віковій групі від 9-ти до 13-ти років (фото 2, 7, 8);
Лазаренко Олександра, у віковій групі від 14-ти до 17-ти років (фото 3, 9, 10).
Решті учасників конкурсу було вручено солодкі подарунки від незалежної профспілки медичних працівників Малинського району.
Подарункові сертифікати вручили учасникам конкурсу Олексій Шостак, міський голова та Алла Буділовська, директор Малинського ЦДЮТ.
Нагадуємо, що у фойє поліклініки, діє виставка дитячих малюнків “Супергерої сучасності”. Вона триватиме до 10 червня.
Дякуємо всім, хто прийняв активну участь у голосуванні за кращий малюнок.
Хочемо відзначити, що для нас кожен малюнок став неоціненним подарунком від дітей. Дякуємо їм за підтримку нас, дорослих, у такий непростий для всіх час.
У День захисту дітей ми хочемо вам побажати, любі хлопчики і дівчатка, щоб ви якомога довше залишаються дітьми: безтурботними, веселими, радісними! Хочеться побажати, щоб кожен із вас був дитиною здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим.