Виробнича нарада за участю Олександра Андрійцева, головного лікаря КНП “МЦПМСД” ММР, завідуючих АЗПСМ, сімейних лікарів, педіатрів та лікаря-гінеколога відбулася 30 жовтня.
На початку наради перед присутніми виступив Руслан Єщенко, лікар-реаніматолог. Він звернувся до лікарів із інформацією про те, що 21 листопада проходитимуть курси BLS «ОСНОВИ ПІДТРИМКИ ЖИТТЯ» у конференцзалі нашого центру. Сертифікат міжнародного зразка отримають слухачі, які успішно здадуть практичний тест.
Затим, прослухали звіт завідуючих амбулаторій.
Олекасандр Андрійцев, головний лікар, звернув увагу присутніх на те, що у нашому центрі, згідно Рішення Малинської міської ради від 27.09.2019 року №1216/01-08, були затверджені платні послуги.
КНП «Малинський центр первинної медико-санітарної допомоги» ММР посилаючись на керуючу законодавством діючу нормативну базу, розробив перелік платних послуг.
В нього ввійшли послуги, що не входять до гарантованого державою пакету медичних послуг на первинній ланці, та також передбачені для пацієнтів, які не мають декларацій із сімейними лікарями нашого центру.
Далі, Олена Раєць, заступник головного лікаря, розповіла про участь у черговому засіданні колегії УОЗ ОДА.
Вона акцентувала увагу на виступі керівника експертів та координаторів УОЗ ОДА за напрямом «Педіатрія» О.В.Лук’яненко. Як було зазначено, у порівняні з минулим роком рівень дитячої смертності по області загалом знизився. У той же час було проаналізовано причини кожного випадку втрати малюків від 0 до 1 року. Не залишились поза увагою фахівця і питання щеплень, зокрема, від дифтерії через окремі спалахи цієї хвороби у деяких регіонах країни.
Зупинилася Олена Миколаївна і на виступі завідувача мамологічного відділення КУ «Обласний онкологічний диспансер» Д.Б.Гулі, який доповідав про стан надання медичної допомоги жінкам області, хворим на рак молочної залози, та ефективність використання скринінгу закладами ПМСД. Під час засідання колегії було зазначено, розповіла Олена Миколаївна, що показник захворюваності на РМЗ по області за 9 місяців цього року становить 42,5 на 100 тис. населення. Аби вчасно виявити це грізне захворювання, відповідно до наказу МОЗ, потрібно кожні 2 роки направляти на мамографію жінок віком 50-69 років, а за наявності факторів ризику – з 40 років, скеровувати жінок віком до 40 років 1 раз на 2 роки на УЗД молочних залоз.
Тетяна Ковалінська,завідуюча АЗПСМ№2, доповіла , що для проведення щеплень у нашому закладі є достатня кількість вакцини.
І на завершення наради – традиційне вітання.
З днем народження привітали Олександра Миколайовича Андрійцева, головного лікаря нашого ценру.

На фото: під час виробничої наради 30 жовтня 2019 року