Сьогодні була проведена виробнича нарада за участю Олександра Андрійцева, головного лікаря КНП “МЦПМСД” ММР, завідуючих АЗПСМ, сімейних лікарів та педіатрів.

Насамперед, керівники амбулаторій доповіли про виконану роботу минулий тиждень та вислухали проблемні питання які мали місце в роботі.

Олена Раєць, заступник головного лікаря з МОН та ЕТН, зауважила, що статистика захворюваності на коронавірусну інфекцію залишається стабільно високою, як і загроза захворіти на COVID-19, та більш детально проінформувала про хворих на ковід та контактних осіб.

Загалом активних хворих на COVID-19 у Малині 82 осіб.

Нині, на амбулаторному лікуванні у нашому центрі з діагнозом COVID-19 перебуває 34 пацієнти (серед них одна дитина). Стан їх задовільний.

Також, під наглядом сімейних лікарів перебуває 58 осіб, що мали контакт із хворими на коронавірус. Стан здоров’я їх задовільний.

Під наглядом педіатрів перебуває 19 дітей, що мали контакт із хворими на коронавірусну інфекцію.
Далі,  під час п’ятихвилинки, лікарі прослухали елемент селекторної наради  УОЗ Житомирської ОДА, де йшлося про алгоритм дій сімейних лікарів та педіатрів при підозрі у пацієнта COVID-19. Та про призначення ПЛР тестів.

На світлинах: під час проведення виробничої наради 21 жовтня 2020 року.