Несподіваною виявилась присутність міського голови Олексія Шостака у залі.

Основна мета, з якою завітав мер – привітати жіночий колектив нашого КНП із прийдешнім святом Весни.
Але, зважаючи на обставини, пов’язані із розповсюдженням коронавірусу у країнах Європи, в Україні ( м. Чернівці, де було зафіксовано перший випадок захворювання), головний лікар Олександр Андрійцев разом із міським головою обговорили дану ситуацію.

Олексій Григорович поінформував, що не чекаючи вказівок зверху, (які носять неконкретний характер), у понеділок відбулося засідання штабу з надзвичайних ситуацій. Спеціалісти Малинської міської ради налагодили зв’язок із мерією Чернівціві і їх досвід із протидії поширення коронавірусної інфекції ляже в основу алгоритму дій у нашому місті.

Також, було вирішено, що пацієнти, під час перебування у поліклініці мають одягати маски, щоб захистити себе від зараження вірусними інфекціями. У школах і садочках міста проводитиметься вимірювання температури.

Крім того, було проаналізовано особливість проявів коронавірусної інфекції, найпоширеніши симптомами якої є головний біль, кашель, лихоманка та утруднення дихання, в деяких випадках – діарея або кон’юнктивіт.

У зв’язку із загальним психозом населення, лікарі акцентують увагу на тому, що від грипу на сьогодні померло більше людей, ніж від коронавірусної інфекції.

Та все ж, медики звертаються до земляків, що працюють у країнах Європи, з розумінням відноситись до ситуації із розповсюдженням COVID-19, та при поверненні додому самоізолюватися (це, в першу чергу, утриматися від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь- які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри, або тривалістю понад 15 хвилин).

В разі підвищення температури викликати лікаря додому.

Затим, міський голова Олексій Шостак та головний лікар нашого центру Олександр Андрійцев привітали жіночий колектив нашого КНП із прийдешнім святом Весни.

Вони висловити всю свою повагу жінкам та побажали їм чарівного настрою, ніжних чоловічих обіймів, запаморочливих успіхів у кар’єрі, захоплень до душі, сімейної стабільності, яскравих емоцій і вражень, фінансової незалежності, щасливих посмішок і безліч таких чарівних днів, як прийдешнє весняне жіноче свято — 8 березня!

А виступ ансамблю струнних інструментів “Трі О” у складі Олени Верстак, Олександра Годована та Олесі Петрик зачарували не тільки своєю віртуозною грою, а чудовим виконанням як українських народних пісень так і авторських.

Дякуємо за неповторні миті єднання із прекрасним!!!

На світлинах: під час виробничої наради та святкового концерту 4 березня 2020 року.