Сьогодні була проведена виробнича нарада за участю Олександра Андрійцева, головного лікаря КНП “МЦПМСД” ММР, завідуючих АЗПСМ, сімейних лікарів, педіатрів та інтернів.

Насамперед, прослухали звіти завідуючих амбулаторій. Мова йшла про стан надання медичної допомоги структурними підрозділами КНП “МЦПМСД” ММР під час епідемії COVID-19.

Олена Раєць, заступник головного лікаря з МОН та ЕТН, зауважила, що статистика захворюваності на коронавірус залишається стабільно високою, як і загроза захворіти на COVID-19, та більш детально проінформувала про хворих на ковід та контактних осіб.
Нині, під наглядом сімейних лікарів перебуває 41 особа‼️, що мали контакт із хворими на коронавірус. Стан здоров’я їх задовільний.
На амбулаторному лікуванні із діагнозом COVID-19 перебуває 10 пацієнів‼️
Тетяна Ковалінська, завідуюча АЗПСМ№ 2, доповіла, що під наглядом педіатрів перебуває 4 дітей, що мали контакт із хворими на коронавірусну інфекцію, а також, 1 дитина із діагнозом COVID-19. Стан здоров’я їх задовільний.
Також, Тетяна Василівна поінформувала, що за липень народилося 28 дітей.

Олександр Андрійцев, головний лікар нашого центру, звернув увагу присутніх на дотримання наказів МОЗ
№ 586 та № 587 та наголосив, що згідно наказу МОЗ №415 термін придатності ІФА аналізу становить 10 днів.
Далі, Олександр Миколайович ознайовив колег із інформаційним бюлетнем “Окремі показники здоров’я населення та діяльності галузі охорони здоров’я області за I півріччя 2020 року”.

І, на завершення виробничої наради – традиційні вітання для іменинників. З днем народження привітали Ольгу Дударенко, сімейного лікаря та Людмилу Осадчу, лікаря-педіатра.

На світлинах: під час проведення виробничої наради 5 серпня 2020 року.