Сьогодні була проведена виробнича нарада за участю Олександра Андрійцева, головного лікаря КНП “МЦПМСД” ММР, завідуючих АЗПСМ, сімейних лікарів, педіатрів та лікаря-гінеколога.

Поступово наш заклад повертається до планового режиму роботи. Сподіваємось, що і надалі COVID-19 не внесе свої негативні зміни у подальшу роботу закладу.
Насамперед, прослухали звіти завідуючих амбулаторій. Мова йшла про стан надання медичної допомоги структурними підрозділами КНП “МЦПМСД” ММР під час епідемії COVID-19.

Нині, під наглядом сімейних лікарів перебуває 21 особа, що мала контакт із хворими на коронавірус та 4 чоловіки, що повернулися з-за кордону. Стан здоров’я їх задовільний.
На амбулаторному лікуванні із діагнозом COVID-19 перебуває 2 пацієнти.
Під наглядом педіатрів перебуває 3 контактних дітей. Стан їх задовільний.

Як виявилось, кількість пацієнтів, які перебувають під наглядом сімейних лікарів (тих що знаходяться на самоізоляції та мали контакти із хворими на COVID-19) наразі більше, ніж відповідно до офіційно наданої нам інформації.

Чому? Люди свідомо повідомляють сімейних лікарів про повернення із-за кордону чи про контакт із хворими на COVID-19.

Обговорення і стурбованість викликало питання затвердження алгоритму дій надання медичної допомоги, коли за переліком симптом пацієнт, нібито, не попадає під ПЛР дослідження, а насправді у нього скритий, атиповий перебіг хвороби, що не вписується у затвердженні стандарти.

Далі, про хід виконання щеплень доповіла Тетяна Ковалінська, завідуюча АЗПСМ №2.
За травень місяць вакциновано 729 пацієнтів, а за першу декаду червня – 123, – розповіла Тетяна Василівна.

«Карантин не є протипоказом для щеплень!

Навпаки, саме зараз дуже вдалий момент для проведення вакцинації. В умовах пандемії COVID-19 своєчасне щеплення зможе зберегти здоров’я, а іноді, й життя дитини!», – ще раз наголосила Тетяна Василівна.