«Несу я в серці Батьківщину І цю поліську весну…»
Сергій Дехтяренко.

Зустріч із поетом Сергієм Дехтяренком , завідуючим ФП села Вишів відбулася 19 у літературно-мистецькій залі Малинської районної біблотеки ім. В. Скуратівського.
Це був творчий ювілейний  вечір прекрасної  людини.
Прожито таких гарних і творчих 45 літ.

Усім відомо, що Сергій Дехтяренко – медичний працівник, що приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Він лікує не тільки тіло, а душу пацієнта добрим словом, порадою, надією. Ось таке благородне поєднання несе в собі ця скромна людина.
Та на додаток нагородив його Господь Бог талантом – вмінням і бажанням писати вірші, якими він оспівує свою маленьку Батьківщину і тим самим несе любов і світлі почуття до своїх земляків! Його вірші, як власне і життя, сповненні духовнісю. Його солов’їна мова милує і зачаровує.

На зустріч із поетом завітали мама, дружина, діти, головний лікар КНП « Малинський центр первинної медико-санітарної допомоги»ММР, директор Недашківської ЗОШ Галина Зінькова, перша вчителька ювіляра Галина Ротар, його друзі, колеги по перу.

Головний лікар нашого центру від імені адміністрації, трудового колективу та незалежної профспілки медичних працівників Малинського району привітав Сергія Петровича із творчим вечором та вручив йому на пам’ять подарунок.
Хай Ваша доля, Сергію Петровивичу, буде щасливою, хай оселя повниця теплом і достатком, хай зроблене вами добре повертається сторицею!