В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом не зафіксовано.

Вчора в Міністерстві охорони здоров’я України відбулося чергове засідання оперативного штабу, на якому розглянуто актуальні питання фінансування інфекційних відділень та лікарень після запуску 2 етапу медичної реформи. На засідання були запрошені представники Національної служби здоров’я України. Головна мета зустрічі – розробка механізмів для забезпечення постійної готовності інфекційних відділень до реагування на надзвичайні події в сфері громадського здоров’я епідемічного характеру.

Також в Кабінеті Міністрів України відбулося засідання урядового оперативного штабу під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. На засіданні було розглянуто епідемічну ситуацію та обговорено шляхи виконання Національного плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, на 2020 рік.