Сьогодні, 12 травня – Міжнародний день медичних сестер.

З нагоди свята їх привітали головний лікар нашого центру Олександр Андрійцев, головна медична сестра Валентина Парфіненко, голова незалежної профспілки медичних працівників Галина Левичева.

“Перш за все, хочу сказати слова подяки медичним сестрам, фельдшерам за вашу працю і привітати всіх вас з професійним святом. Саме на вас, дорогі медсестри, покладають надію не тільки хворі, але й лікарі, з якими ви працюєте, на ваших плечах лежить максимальна робота і турбота. Ви вмієте добрим словом підтримати як хворого, так і лікаря, для якого ви надійний помічник. Я щиро вітаю вас зі святом. Дякую вам за готовність при­йти на допомогу. Дозвольте побажати усім вам щастя, міцного здоров’я, людського тепла та терпіння у вашій нелегкій справі. А ще – здійснення мрій, нехай життя ваше буде наповнене добром “- сказав у вітальному слові Олександр Миколайович.

“На жаль, у непростих умовах ми з вами працюємо і святкуємо день медичної сестри та все ж, маємо надію, що день медичного працівника зустрічатимемо хоча б без маски”, – зауважив він.

Музичним дарунком для медичних сестер стала пісня із YouTube, а живий концерт відбудеться після карантину, пообіцяв Олександр Миколайович.

До вітань приєднався і голова Малинської РДА Сергій Кириченко. Він висловив подяку колективу КНП “МЦПМСД” ММР за сумлінну, добросовісну працю, доброзичливість, терпіння, розуміння та з нагоди святкування Дня медичної сестри.