5 жовтня незалежною профспілкою медичних працівників Малинського району було організовано поїздку до національного парку Межигір’я.

Як відпочити і не впасти в депресію після побаченого?

Своїми роздумами і враженнями поділилися екскурсанти.

Олександр Андрійцев, головний лікар КНП “МЦПМСД”ММР:

По- перше, розчарування від того, що таке святе місце, де діяв Межигірський монастир, заснування якого відносять ще до княжої доби, і радянська влада, і влада вже за часів незалежності, своїми діями стерли з пам’яті українців.
По- друге, дотепер не залишає питання, скільки ж потрібно одній людині, щоб відчути себе “царем українського народу”?
В той час коли ми їздили до Києва вибивати гроші на погашення заборгованності заробітної плати медичним працівникам, Янукович купував у Греції колони за 50 млн. доларів!
Мабуть, споглядаючи на весь цей створений людськими руками оазис красоти він “переймався долею українського народу”?
На останок додам, що краса Межигір’я вражає.

Ніна Оксютович, лікар-педіатр:

Для мене це благодатна, свята земля, де стояв Межигірський монастир, мальовничий край. Найбільше сподобався дендропарк, шикарний ботанічний сад. А ще – набережна. Подумалось, ось би так облаштувати наш міський парк.

Людмила Осадча, лікар-педіатр:

Для повного релаксу краще не замислюватись, кому це все належало та за яких обставин стало доступним для людей, а просто насолоджуватись моментом тут і зараз.
Дуже сподобалося не тільки національний парк Межигір’я, а й сама організація екскурсії, дружня,тепла атмосфера у стосунках між колегами. При нагоді, обовязково побуваю у Межигір’ї ще раз.

Валентина Парфіненко, головна медична сестра КНП “МЦПМСД” ММР:

Споглядаючи на чудові краєвиди довкола, весь час переслідувала думка, як багато вкаладено у цей парк не тільки коштів, а в першу чергу, людської праці. Вкладено і вкладається щоденно! Який же в нас працьовитий і талановитий український народ!
І дай, Боже, кожній українській родині жити у достатку, гармонії, мирі і такій рукотворній красі!

На фото: під час екскурсії до національного парку Межигір’я 05.10.2019 року