Приводом для цього стало подання проекту від ГО «Рідна Малинщина» на конкурс “Мікропроектів, спрямованих на покращення основних потреб бідних та найбідніших верств населення від Посольства Німеччини в Україні” ( прикро, що ми відносимось до найбідніших верств населення (прим. автора) на заміну старих дерев’яних вікон на нові пластикові енергозберігаючі віконні системи. Цей проект було подано і розглянуто ще у березні 2017року. На жаль, на наш, тоді коштів не вистачило.

І ось тепер, у зв’язку із пандемією COVID-19, у Берліні вирішили виділити допомогу додатково.

То ж сьогодні, представники Посольства Німеччини в Україні разом із міським головою Олексієм Шостаком та його заступником Лесею Сніцаренко, головним лікарем нашого центру Олександром Андрійцевим оглянули старі дерев’яні вікна, що потребують заміни.

Як розповіли представники посольства, проекти розглядатимуть приблизно два тижні, а потім повідомлять нас про результат. Наш заклад був не першим, у якому вони побували. Є заклади, що знаходяться ще у більш скрутному становищі, зауважили німецькі гості.

На запитання, яке враження склалося у них від побаченого, почули у відповідь, що тільки самовіддані лікарі можуть працювати у таких умовах.

Дуже надіємося, що наш проект буде в числі тих, хто отримає допомогу.