Вже стало доброю традицією у нашому колективі влаштовувати «Зустрічі на Покрову» – в переддень свята Пресвятої Богородиці, Дня захисника Вітчизни та Дня Українського козацтва.

Ось і сьогодні ми зібралися у актовій залі ( з дотриманням умов санепідрежиму), щоби привітати із прийдешніми святами наших колег.

До присутніх у залі звернувся головний лікар КНП «МЦПМСД» ММР Олександр Андрійцев. Він побажав всім добра та миру, здоров’я та благополуччя, покровительства Матері Божої для колег, малинчан, для України. Олександр Миколайович побажав витримки і терпіння у боротьбі з важим і невидимим ворогом – коронавірусом.

Затим, до вітального слова запросили начальника відділу охорони здоров’я виконкому Малинської міської ради Тетяну Семененко. Вона привітала присутніх із Покровом Пресвятої Богородиці та Днем захистника Вітчизни та від душі побажала щасливого, довгого, благодатного життя. «Нехай кожен день дарує тільки світлі думки і добрі справи, здоров’я Вам міцного, достатку, ладу і миру» – побажала Тетяна Олександрівна.

Далі, слова подяки присутні висловили на адресу Юрія Струтинського, який працює у нашому центрі техніком об’єднаних служб по обслуговуванню та поточному ремонту та головного лікаря нашого центру Олександра Андрійцева.

Юрій Вікторович з березня 2015 по квітень 2016 приймав участь у бойових діях у складі 56 окремої мотопіхотної бригади.

Спочатку їх бригаду направили у село Мирне, Мелітопольського району, затим село Новоянисоль Донецької області, а далі – під Маріуполь. Тож, був у самому пеклі війни.

Саме йому, як нікому, відомо, що таке справжній бій, що таке обстріл противника. Не з розповідей знає Юрій Вікторович, що значить у бою плече надійного побратима, як тяжко втрачати їх, своїх друзів. Як невимовно болить і ятрить душа від цих втрат. Як у холодному бліндажі, ночами, в короткі години відпочинку, сняться мамині руки, очі дружини.

А ще пам’ятає як скупа чоловіча сльоза зрадливо скотилася по неголеній щоці, коли подзвонили з дому, і привітали з народженням сина.

Як до щему захотілося пригорнути до серця свого синочка Іллю, поцілувати дружину, захистити їх від лиха війна.

І він вистояв у тому пеклі, повернувся живим.

Юрій Вікторович нагороджений медалями: «Учасника бойових дій. Ветерана АТО» медаллю «Учасника АТО», медаллю «За жертовність, за Україну», медаллю «За участь у антитерористичній операції».

Про свою участь у бойових діях, про нагороди Юрій Вікторович розповідає доволі скромно. Вважає, що захищати свою землю, свою сім’ю це священний обов’язок кожного чоловіка.

Коли у країні розпочалася антитерористична операція, Олександр Миколайович Андрійцев, як лікар-хірург, три рази, добровольцем, у складі медичної бригади відправлявся на передову. Там, у далекій від нас Попасній Луганської області, разом із колегами оперували бійців, повертаючи їх до життя.

Олександр Миколайович також має нагороди. Він нагороджений медаллю «За жертовність, за Україну» та відзнакою президента «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

Мріє Олександр Миколайович поїхати у мирне місто Попасне, де не буде чути війни. І якщо доведеться їхати, – розповідає Олександр Миколайович, – то не тільки з метою надання хірургічної допомоги, а й для покращення організації всієї медичної допомоги.

Далі, відбулася презентація КНИГИ ІСТОРІЇ КНП «МЦПМСД» ММР.

Довгі п’ять років Олена Миколаївна Раєць, заступник головного лікаря нашого центру плекала у своїй душі ідею створити її. Адже для неї колектив – це друга сім’я. І вона мріяла, щоб кожна хвилина життя нашого колективу, була збережена. Щоб ті робочі моменти, свята, доленосні події, що залишилися позаду, не стерлися із пам’яті.

«В цій книзі – наше минуле і наше сьогодення. І, маю надію – і майбутнє.

Адже книга продовжить своє життя, завдячуючи кожному із нас. Адже всі ми – її головні герої, адже саме від нас залежить яким буде її сценарій», – поділилася своїми думками Олена Миколаївна.

Ми вдячні всім, хто приймав участь у створенні книги.

Особливо, дизайнеру Інні Андрійцевій, за клопітку працю та творчий підхід у роботі, а також студії ФОКУС за професійний та якісний друк.

Щирі слова подяки за музичні привітання ми висловлюємо, також, працівникам Малинського районного будинку культури: Олександру Трояновському, Валентині Ровнер, тріо «Славія» та народному ансамблю української пісні «ОЙДАГРАЙ».

ДЯКУЄМО!!!

На світлинах: під час свята 13.10. 2020 року.